BENEFITY

Projekt luksusowych apartamentów w Lido di Jesolo oferuje swoim właścicielom kilka korzyści, dzięki którym wakacje będą na zupełnie nowym poziomie. Skorzystaj z unikalnej koncepcji Premium Living i ciesz się wymarzonym pobytem. A jeśli znudzą Ci się Włochy, wybierz się na przykład na Karaiby, w Alpy lub do Ameryki. Włączając projekt do The Registry Collection, masz otwarte drzwi w ponad 200 luksusowych kurortach w najciekawszych miejscach na świecie.

PREMIUM LIVING

„Premium Living” to wyjątkowa koncepcja, która wnosi wartość dodaną dla właścicieli mieszkań. Właściciele apartamentów mogą korzystać z usług luksusowego 5* hotelu i jego udogodnień, aby spędzić wymarzone wakacje we własnym domu – z usługami hotelowymi na najwyższym poziomie.

Premium Living obejmuje między innymi następujące usługi:

Wyżywienie i napoje

Szeroka gama specjałów kulinarnych w hotelowych restauracjach, dostawa, poranna dostawa pieczywa, dostęp do kilku barów hotelowych i różnorodne wieczorne programy rozrywkowe.

Wellness i Acquapura Spa

Dostęp do przestronnych podgrzewanych basenów wewnętrznych i zewnętrznych, saun i spa. Luksusowe i rewitalizujące zabiegi wellness. Jacuzzi, łaźnia parowa, sauna fińska, biosauna, pokój relaksacyjny z panoramicznym widokiem, fitness z nowoczesnym sprzętem i widokiem na morze, masaże, zabiegi kosmetyczne itp.

Usługi dla dzieci od 3 lat (od połowy maja do września)

Specjalne programy na placach zabaw dla dzieci, obszary wodne dla dzieci, zajęcia od kina do szkoły tańca, gimnastyka, gry w piłkę, indywidualna opieka nad dziećmi i wyposażenie dla wielu dzieci.

Sport i wypoczynek

Wiele zajęć wypoczynkowych, sportowych i rekreacyjnych w hotelu, ośrodku i okolicy – turystyka, jazda na rowerze, golf, prywatna plaża, centrum fitness z najnowszym sprzętem, programy medytacyjne.

Sprzątanie i konserwacja

Regularne sprzątanie mieszkań na życzenie, usługi pralni, zmiana ręczników i pościeli, drobne naprawy i prace konserwacyjne.

Ochrona i inne usługi

• Całodobowa recepcja, odbiór kluczy, rezerwacja stolika w restauracji, rezerwacja zajęć sportowych, transfery itp.
• Usługi przed przyjazdem – wietrzenie apartamentu, włączanie ogrzewania, napełnianie lodówki itp.
• 24-godzinny system bezpieczeństwa i ochrony, automatyczna kontrola dostępu, regularne monitorowanie mieszkania pod nieobecność właściciela.

OPŁATY ZA KORZYSTANIE Z KONCEPCJI PREMIUM LIVING

POWIERZCHNIA MIESZKANIOWALICZBA OSÓBOPŁATA ROCZNA
40 m²31 800 EUR
48 m²42 400 EUR
63-100 m²63 600 EUR
120 m²84 800 EUR
160 m²84 800 EUR

THE REGISTRY COLLECTION

Kup nieruchomość we Włoszech i ciesz się darmowymi wakacjami w Alpach, na Karaibach lub w Ameryce! Ośrodek jest częścią The Register Collection, która dosłownie otwiera drzwi do świata luksusowych podróży. The Register Collection jest wiodącym na świecie dostawcą usług wymiany domów wakacyjnych. Pomysł jest bardzo prosty – jako właściciel mieszkania w jednym z ośrodków masz szansę zostać członkiem The Register Collection, która obejmuje ponad 200 luksusowych kurortów w najciekawszych miejscach na świecie.

Jak to działa?

• Oferujesz członkom The Registry Collection określoną liczbę tygodni pobytu w twoim mieszkaniu.
• W zamian otrzymujesz odpowiednią liczbę punktów z The Register Collection.
• Punkty służą jako waluta w The Registry Collection, która pozwala cieszyć się wakacjami w dowolnym miejscu na świecie.

Uwaga, to NIE jest time-share! Twoje włoskie mieszkanie będzie własnością prywatną i może być sprzedane w dowolnym momencie po cenie rynkowej. Włączenie tego kompleksu do globalnego programu wymiany stanowi wartość dodaną, z której możesz skorzystać lub nie.