Lokalizacja

Fantastyczna lokalizacja ośrodka nad brzegiem morza z bezpośrednim dostępem do prywatnej plaży jest niewątpliwie jedną z jego głównych zalet. Rezydencja znajduje się we wschodniej części słynnego nadmorskiego kurortu Lido di Jesolo, tuż przy piaszczystej plaży o długości 15 km, obmywanej przez krystalicznie czyste Morze Adriatyckie. W połączeniu ze wspaniałą promenadą, uroczą architekturą i widokiem na morze, ośrodek jest idealnym miejscem wypoczynku dla osób o wyrafinowanym guście.

Doskonała lokalizacja

Do ośrodka apartamentów i rezydencji jest bardzo łatwy dojazd. Można się tu dostać łatwo samolotem, samochodem, autobusem lub pociągiem. Najbliższe lotniska znajdują się w Wenecji (34 km) i Treviso (48 km). Istnieje bezpośrednia linia lotnicza między Warszawą a Wenecją. Ceny biletów powrotnych zaczynają się już od około 300 zł! Lot trwa mniej niż 2 godziny. Transfer lotniskowy jest zapewniany właścicielom w ramach programu PREMIUM LIVING. Istnieje również połączenie autobusowe między Wenecją a Lido di Jesolo.

DO/ZWarszawa ChopinWarszawa Modlin Kraków BaliceBerlin Schönefeld
Wenecja (VCE)LOT
(1 h, 50 min.)
XXX
Treviso (TSF)XRyanair
(1 h, 50 min.)
Ryanair
(1 h, 35 min)
Ryanair
(1 h, 35 min)

Najbliższe stacje kolejowe to San Dona di Piave  w Wenecji (20 km) i stacja kolejowa Venezia Mestre (47 km). Jeśli wolisz podróżować samochodem, można tu dojechać z Katowic w około 10 godzin.

» Więcej informacji o Lido di Jesolo.